Współpraca

Kancelaria współpracuje z marką WiseMind, która zajmuje się kompleksową opieką (także prawną) nad osobami znajdującymi się w trudnej sytuacji rodzinnej, takiej jak rozwód. Klienci marki pracują z psychologami, doradcami, prawnikami na różnych polach, tak aby z trudnej sytuacji życiowej wyjść obronną ręką.

Kancelaria podejmuje współpracę nie tylko z innymi adwokatami lub radcami prawnymi i aplikantami, ale też z psychologami, psychoterapeutami, specjalistami, którzy zajmują się kryzysami rodzinnymi czy problemami prawnymi małoletnich dzieci, a także prawnikami prawa kanonicznego (prowadzącymi sprawy tzw. „rozwodów kościelnych”), mediatorami, coachami i doradcami rozwoju osobistego.

Chcesz z nami współpracować?

Prosimy o kontakt: kancelaria@marylamikolajewska.pl
lub pod numerem 507 959 266.

Kancelaria współpracuje
z prawnikiem kanonistą
Magdaleną Furmańczuk

Prawnik kanonista, specjalizujący się w procesach o stwierdzenie nieważności związku małżeńskiego. Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji, ukończyła studia z zakresu prawa i prawa kanonicznego. 

Po uzyskaniu tytuł magistra prawa kanonicznego przystąpiła i pozytywnie złożyła egzamin licencjacki (Licentiatus in Iure Canonico) dający możliwość wykonywania zawodów prawniczych w Kościele katolickim. Należy do Stowarzyszenia Kanonistów Polskich. 

Prywatnie miłośniczka motoryzacji, książek i aktywnego spędzania czasu.

SKUTECZNOŚĆ

Jesteśmy skuteczni w tym, co robimy. Angażujemy się w stu procentach.

DOŚWIADCZENIE

Bogate doświadczenie pozwala nam na osiąganie najlepszych kompromisów.

EMPATIA

Pamiętamy, że wszyscy jesteśmy ludźmi.

PROFESJONALIZM

Wyróżnia nas profesjonalne podejście do każdej sprawy.

kancelaria

Jesteśmy doświadczonymi pełnomocnikami procesowymi w sprawach
z zakresu: