O Kancelarii

NASZA KANCELARIA

Naszą Kancelarię wyróżnia wyjątkowe podejście do Klienta. Znamy swoją pracę, wykonujemy ją odpowiedzialnie , bo łatwością odnajdujemy się w gąszczu przepisów. Zespół naszych prawników i osób pracujących jest wyjątkowy. W naszym Zespole lubimy się i szanujemy, a współpraca przychodzi nam naturalnie. Współpracujemy na partnerskich zasadach. Ta ekipa nigdy się nie poddaje. Opracowane przez nas starannie strategie są skuteczne, ale też lojalnie uprzedzamy klienta o ryzyku, gdy takie się pojawi. Poza przepisami, ważne jest dla nas i naszych klientów wzajemne zaufanie. Proponujemy najlepsze, jak najbardziej kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów, wyręczając ich w rozmyślaniu o tym, jak się zabezpieczyć w trudnej sytuacji. Staramy się zmienić świat na lepsze.

Jak pracujemy z Klientem? Nasza współpraca składa się z czterech jasnych etapów:

1. ROZMOWA

Pragniemy poznać problem Klienta od podszewki. Dlatego słuchamy, rozmawiamy i wyciągamy wnioski. Poznajemy tło sprawy i przygotowujemy się do dalszych działań.

2. NEGOCJACJE

Wiemy, jak ważnym jest dojście do kompromisu. Dlatego zanim podejmiemy działania sądowe, staramy się sprawę rozwiązać polubownie. Dokładamy wszelkich starań, by strony wyszły z problemów obronną ręką.

3. SPRAWA W SĄDZIE

Po przeprowadzeniu negocjacji, gdy brak jest możliwości ugody – kierujemy sprawę do sądu. Tam reprezentujemy Klienta z najwyższą starannością. Jesteśmy dla Klienta – dzięki nam nie musi obawiać się wizyty w sądzie.

4. EGZEKUCJA

Sprawy doprowadzamy do końca – nie tylko do orzeczenia sądowego, ale i później – tak, aby wyegzekwować od strony przeciwnej wszystkie należności Klienta.

kancelaria

Jesteśmy doświadczonymi pełnomocnikami procesowymi w sprawach
z zakresu: